درب چوبی قدیمی ارزانی که می تواند سارقان را شناسایی کند

نینا می‌گوید: «استفاده از چوب در طراحی درب چوبی قدیمی نه تنها زیبا به نظر می‌رسد و پیوندی زیبا و در عین حال ظریف با دنیای طبیعی بیرون ایجاد می‌کند، بلکه حسی خوشایند به فضا می‌دهد. وقتی وارد اتاق می‌شوید، حس مثبت و آرامش را برانگیخت.»

نقطه برجسته معرفی چوب و پالت چوبی دست دوم ، ونتورا اوک است، یک دانه چوبی شیک و آرام در رنگ خاکستری سرد و خنثی مایل به آبی، تقریباً مایل به آبی.

سری Cedar یک نسخه جالب، آرام‌بخش و معاصر از ظاهر چوب نرم است که در یک سری سه تایی عرضه می‌شود. موکای بور، شیری و رنگ نوآر تقریباً مشکی.

افرا ترومسو یک گونه طبیعی سبک با الهام از اسکاندیناوی است که کنتراست پایینی دارد و گره های معمولی را در تعادل نگه می دارد. سه دکور خاکستر، خاکستر کم رنگ، خاکستر پیر و خاکستر تیره، ظرافت اسکاندیناویایی را فورا با ساختاری جاودانه ایجاد می کنند.

درب

رنگ‌های بژ، خاکستری و قهوه‌ای مد روز، پالت خاموش خاکستری را با معرفی Belvedere Beech و Nevada Oak گسترش می‌دهند.

چهار گردوی ظریف؛ گردوی رسمی، گردوی تصفیه شده، گردوی پروکا و گردوی ستینا گرما را از سفید شده تا قهوه ای تیره کاملا اشباع شده به مجموعه اضافه می کنند.

بلوط یک انتخاب چوبی بخاطر قیمت چوب کیلویی مناسب آن ،محبوب و کلاسیک باقی می‌ماند، افزودنی‌های جدید از دانه‌های مستقیم، با چوب‌هایی مانند بلوط همیشه سبز گرفته تا بلوط تولا کمی روستایی و همچنین بلوط کارپنتری که دارای جلوه‌ها و گره‌های برش اره است.

Birchply به روند دانه های چوبی و  قیمت درب چوبی ارزان در مقیاسی شدید و معماری پاسخ می دهد. یک مصالح ساختمانی رایج در سراسر جهان، توس خام و توس پلای سیاه ظاهری آشنا و روکش برش چرخشی یک الگوی منحصر به فرد و چشمگیر در لمینت فشار قوی هستند.

 • منابع:
  1. New Formica® Doors Collection | Where style meets durability
 • تبلیغات: 
  1. صابون خرچنگ اصل کوسه جلبک دریایی
  2. لباس مجلسی،از پارچه های شفاف
  3. تغییرات رخ داده در محرک های چشایی توسط لیمو
  4. رایحه مو با استفاده از گلاب

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.