مایع دستشویی سیو که در تصادفات جاده ای نقش اساسی دارد

آیا می خواهید بدانید چگونه مایع دستشویی سیو مانند Morning Fresh درست کنید؟

در نهایت، اکنون می توانید صابون ظرفشویی مایع را در خانه تولید کنید! ما برای شما دو دستور غذای خاص آماده کرده ایم! از نتایج لذت خواهید برد!

بدون شک، صابون بخش مهمی از زندگی روزمره ما است. به گفته برخی از دانشمندان، بدون اختراع صابون، مردم قادر به ایجاد تمدنی نیستند که این روزها در آن زندگی می کنیم.

صابون مایع در واقع نه چندان دور به وجود آمد، اما راحتی و سهولت استفاده از آن باعث محبوبیت آن شده است.

در حالی که فرآیند ساخت صابون نواری نسبتاً آسان و شناخته شده است، فرآیند ساخت صابون مایع کمتر رایج است، به خصوص هنگامی که صحبت از صابون مایع ظرفشویی می شود.

دستور العمل هایی برای تولید خانگی صابون مایع ظرفشویی وجود دارد. اکثر خانم های خوش دست می دانند که چگونه صابون مایع در نیجریه درست کنند. آیا برای بهترین دستور العمل ها آماده اید؟ اینجا می آیند!

در اینجا، دو محصول مورد علاقه که به طور گسترده توسط زنان خانه دار نیجریه استفاده می شود وجود دارد.

بسیاری از زنان تعجب می کنند که چگونه می توانند این محصولات خاص را در خانه تولید کنند و در هزینه های خانوار صرفه جویی کنند. ما خواهیم گفت که چگونه این کار را به راحتی انجام دهیم.

هنگامی که صحبت از صابون مایع برای شستشوی ظروف می شود، ذکر این نکته ضروری است که تقریباً در تمام سطوح در برابر چربی تأثیر قوی تری خواهد داشت.

اول از همه باید بسیار مراقب باشید و از دستکش و در صورت امکان عینک محافظ استفاده کنید.

کار با این مواد شیمیایی دست نخورده بسیار خطرناک است، به همین دلیل باید آنها را آب کنید.

به عنوان مثال، برای سود سوزآور به 1 لیتر آب نیاز دارید، خاکستر سودا نیز به 1 لیتر آب، STPP و SLS هر کدام 0.75 لیتر آب نیاز دارند، تگزاپون و اسید سولفونیک را می توان با هم مخلوط کرد و در 5 لیتر آب رقیق کرد. سپس باید مواد را حداقل یک روز رها کنید.

در انتها فقط مقدار آب مورد نیاز برای به دست آوردن قوام دلخواه خود را اضافه کنید.

خوب، همانطور که اکنون می بینید، تهیه یک صابون مایع در خانه بسیار آسان است.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که تمام مواد لازم را تهیه کنید و دستورالعمل های مربوط به مراحل آماده سازی را دنبال کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.