مدل کاشی سرامیک | واردکننده نمونه های برتر محصولات ساختمانی

مدل کاشی سرامیک دارای تنوع بسیار زیادی از طرح و رنگ می باشد و مشتری با توجه به نیاز خود انتخاب و خریداری می کند. مدل کاشی آشپزخانه و کاشی بین کابینتی و کاشی و سرامیک ھای سرویس حمام و دسشویی و بالکن و تراس در طرح و رنگ و سایز ھای بسیار متنوعی تولید می گردد. طرح کاشی سنتی امروزہ بسیار پر استقبال و فروش بالایی دارد. بهترین رنگ برای کاشی سرویس بهداشتی رنگ ھای سفید و یا رنگ ھای ملایم مناسب می باشد.

مدل کاشی سرامیک | واردکننده نمونه های برتر محصولات ساختمانی

انواع مدل کاشی سرامیک جدید و مدرن

انواع مدل کاشی سرامیک جدید و مدرن

سرامیک آشپزخانه لوکس و جدید بسیار باکیفیت بودہ و از طرح و رنگ ھای مختلفی تولید شدہ اند و مشتری می توانید توجه به سلیقه خود انتخاب کردہ و خریداری کند. سرامیک آشپزخانه در سایز ھای متفاوتی تولید می شوند تا مشتری با توجه به نوع نیاز خود خریداری کند. این نوع سرامیک ھای آشپزخانه دارای طرح ھای بسیار متنوعی می باشد و نقش و طرح ھای آن دارای رنگ بندی ھستند.

سرامیک ھا دارای مدل ھای بسیار زیادی می باشد. سرامیک ھا دارای مدل ھای بسیار متنوعی ھستند از جمله: ۱- سرامیک ھای پرسلانی ۲- سرامیک ھای بدنه سیمانی ۳-سرامیک ھای موزائیکی ۴- سرامیک ھای سنگ فرش ۵-سرامیک ھای آجری ۶-سرامیک ھای لعاب دار ۷-سرامیک ھای معدنی ۸-سرامیک های مکزیکی

۹-سرامیک های بدون لعاب. مشتریان با توجه به نوع نیاز خود و سلیقه خود بهترین سرامیک آشپزخانه را با توجه به سلیقه خود طرح و رنگ و سایز آن را انتخاب می کند. نصب این نوع سرامیک ھا کمی زمان بر بودہ و نیاز به دقت بالایی دارد تا نتیجه نهایی بدون نقص تمام شود.

لیست قیمت کاشی سرامیک طرح سنتی

لیست قیمت کاشی سرامیک طرح سنتی

قیمت کاشی سرامیک طرح سنتی دارای قیمت ھای متنوعی است که در کیفیت و طرح و رنگ و سایز آن بستگی دارد. برای اطلاع از قیمت دقیق با طرح و رنگ مد نظر خود بهتر است از دفاتر فروش ما و سایت فروش آنلاین ما قیمت های دقیق و به روز را دریافت نمایید. قیمت کاشی سرویس بهداشتی و کاشی آشپزخانه و کاشی سرامیک کف کاملا متفاوت بودہ و ھر کدام دارای تنوع زیادی در طرح و رنگ بودہ و به ھمین دلیل قیمت ھا متغایر می باشد.

 

 

جدیدترین و پرفروش ترین مدل کاشی سرامیک در بازار

جدیدترین و پرفروش ترین مدل کاشی سرامیک در بازار

امروزہ در صنعت ساخت و ساز چه مسکونی و چه درمانی و یا چه آموزشی و اداری از سرامیک به میزان زیادی استفادہ می شود. سرامیک نه تنها جنبه زیبایی دارد بلکه برای تمیز کردن بسیار راحت تر و بی درد سر تر ھستند. سرامیک ھای آشپزخانه از طرح و رنگ ھای بسیار متنوعی برخوردار ھستند و مشتری با توجه به نوع نیاز خود انتخاب کردہ و خریداری می کند. سرامیک ھای آشپزخانه از سایز ھای مختلفی تولید شدہ اند خریداران با توجه به سلیقه خود خریداری می کند.

این نوع کاشی ھا نه تنها جنبه زیبایی دارد بلکه محیط آشپزخانه به دلیل وجود آب و مصرف زیاد آب دراین محیط باعث می شود در برابر سرما و گرما و رطوبت مقاوم بودہ و از رسیدن نم و رطوبت به خود ساختمان جلو گیری می کند و از تخریب و فرسایش ساختمان جلو گیری می کند. این نوع کاشی در برابر ضربه مقاوم بودہ است اما این موضوع دلیل بر بی احتیاطی نمی باشد.

این نوع کاشی و سرامیک نه تنها در بازار ھای داخلی بسیار پر فروش ھستند بلکه از بازار ھای خارجی نیز این محصول با کیفیت و مناسب را سفارش دادہ و خریداری می کنند و تولید کنندہ محصولات خود را در خارج از کشور برای مشتریان خود صادرات می کند. این نوع کاشی به راحتی قابل نصب ھستند و با کمی دقت و صبر می توانید آن ھا را نصب کنید.

واردکننده انواع مدل کاشی و سرامیک مدرن و شیک

واردکننده انواع مدل کاشی و سرامیک مدرن و شیک

کاشی و سرامیک آشپزخانه طرح دار با قیمت بسیار مناسب و استثنایی برای تمامی مصرف کنندگان در بازار عرضه و توزیع می گردد. تولید کنندہ برای رفاہ حال مشتریان و فروش بیشتر محصولات خود و با قیمت مناسب محصولات خود را در مراکز معتبر عرضه کردہ است به ھمین دلیل واسطه ھا حذف گردیدہ و کالا با قیمت اصلی و مناسب تر از سایر فروشندگان دیگر به دست تمامی مصرف کنندگان می رساند. برای خرید کاشی ھای بین کابینتی باکیفیت و قیمت مناسب می توانید از مراکز فروش کاشی بین کابینتی بدون واسطه ما خریداری نمایید.

نمایندکی فروش کاشی و سرامیک وارداتی و ایرانی

نمایندکی فروش کاشی و سرامیک وارداتی و ایرانی تولید کنندہ برای فروش بیشتر محصولات خود و جلب رضایت مشتریان محصولات تولیدی خود را در مراکز فروش و نمایندگی ھای معتبر آمادہ عرضه برای تمامی مصرف کنندگان خود کردہ است و این محصول را در سراسر کشور برای تمامی مصرف کنندگان عرضه و توزیع می کند.

کاشی ھای ایرانی با توجه به کیفیت بالایی که دارد بسیار تنوع زیادی داشته و مورد استقبال زیادی قرار گرفته است این نوع کاشی نه تنها در داخل کشور بسیار محبوب و پرفروش می باشد بلکه از سایر کشور ھای دیگر نیز این محصول را خریداری کردہ و تولید کنندہ برای آن ھا صادرات می کند.